x
yukari cik
ARA
Giriş Yap
Yeni Üye

Teslimat İşlemleri

 • Ürünlerim ne zaman teslim edilir?

  Stoklarımızda bulunan ve özel üretim olmayan ürünler ortalama 1-3 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

  Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu gibi durumlarda konu ile ilgili bilgilendirme e-postası size yollanacak ve ürünün stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en fazla 30 gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ya da tüketici siparişin iptalini talep eder ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

  Detaylı bilgi için teslimat koşulları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 • Teslimat adresini yanlış yazdım, nasıl düzeltebilirim?

  Kargo gönderimi yapıldıktan sonra adres değişikliği yapılamamaktadır. Siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse info@odasanat.com adresinden bizimle iletişime geçerek, teslimat bilgilerinizin değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

 • Başka biri kargoyu teslim alabilir mi?

  Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

 • Siparişim teslim edilmeden önce kargo firması bilgilendirme yapıyor mu?

  Siparişleriniz kargoya verildiğinde size e-posta ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

 • Ürünüm kargodan hasarlı geldi ne yapabilirim?

  Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Konu ile ilgili Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz size dönüş yapacaktır. 

E-Bültene abone olun kampanya ve indirimleri kaçırmayın.
ADRES BİLGİLERİ
Adres: Atatürk Caddesi 71/A
Telefon: +90 252 712 88 70
© 2014 Odasanat.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.