x
yukari cik
ARA
Giriş Yap
Yeni Üye
2016 Nisan 11

Bahar 4.5 100

Bahar

Yılın yenilenme, tazelenme ve bol miktarda pozitif enerji içeren dönemine hoş geldiniz. Bahar geldi, ısınan havalarla beraber kemiklerimiz de ısındı. Doğanın yeniden hayat bulması gözlerimizin daha canlı bakmasına kadar yansıdı. Kış aylarında stabilliğe alışan bedenlerimiz şimdi her fırsatta kendini yeşil ve maviyle buluşturmak için fırsat kolluyor.

Baharın gelişini önce duyularımızla hissederiz. Kokular, renkler, tatlar… Sonrasında hepsini günlük hayatımıza adapte etmeye başlarız. Beslenme alışkanlıklarımızdan sosyal hayatımıza, giydiğimiz renklerden saçımızı toplama şeklimize kadar. İyiliğin, güzelliğin ve pozitif tüm oluşumların mevsimi nihayet teşrif etmiştir.

Oda Sanat olarak en çok bahardan ilham alıyoruz. Bizim için yenilenmek, yeni şeyler üretebilmek doğanın muhteşem döngüsüne dahil olabilmenin en güzel yolu. Bu baharı ise yeni yayına giren web sitemizle beraber, daha büyük bir hevesle karşılıyoruz. Doğanın tonlarını taşıyan saf ipek şallar, antik zamanlardan ilham alan takılar, şehir yaşamından esinlenen deri çantalar, keçe sanatının ustalık bulduğu kaftanlar ve özenle hayata geçirilen daha birçok fikir sizi Oda Sanat’ta bekliyor. Dileriz ki gelin, hem Tanrı’nın şanslı kullarını gönderdiği, baharı tüm cömertliğiyle karşılayan Datça’yı görün, hem de sıcacık dükkanımızı ziyaret edin. Aksi takdirde yolunuz düşene kadar bizi buradan takip etmeye devam edin.

Sevgiyle kalın.

Paylaş
Beğen
Blog Kategorileri
E-Bültene abone olun kampanya ve indirimleri kaçırmayın.
ADRES BİLGİLERİ
Adres: Atatürk Caddesi 71/A
Telefon: +90 252 712 88 70
© 2014 Odasanat.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.