KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ ve GÜVENLİĞİ

Odasanat müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliğine büyük önem vermektedir. Sitemize üye olmak için veya iletişim formlarından girmiş olduğunuz isim, soyad, telefon numarası, e-posta adresi ve benzeri tüm bilgiler gizlilik prensibimiz gereği sitemizin koruması altındadır ve 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Yine benzer şekilde, ödeme sayfasında talep edilen kredi kartı bilgileriniz siteden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenlik ve gizliliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemizin ya da hizmet aldığımız şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Sitemize üyelik sürecinde ya da alışverişlerinizde talep edilen isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta adresi, telefon numarası vb. kişisel bilgileriniz yalnızca fatura bilgilerinin tamamlanması amacıyla ya da kampanya ve promosyon faaliyetleri ile spam olarak tabir edilen e-postaların iletilmesinin önlenmesi amacına hizmet etmektedir.

Sitemiz tarafından bu şekilde toplanan kişisel bilgiler, Site Üyelik ve Kullanım Koşulları haricindeki hiçbir faaliyette kullanılmamaktadır ve yalnızca resmi makamlarca usulü dairesinde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara bildirilmektedir.

Bazı dönemlerde müşterilerimize ve üyelerimize kampanya, yeni ürünler hakkında ve promosyonlarla ilgili, istediğiniz takdirde bilgi içerikli e-posta gönderebiliriz. Bilgilendirme e-postası almak ya da almamak konusundaki seçimi üye olurken yapabilirsiniz. Karar değiştirmek durumunda ise üye girişi yaptıktan sonra “Hesap Bilgileri” bölümünden tercihinizi değiştirilebilirsiniz.

Üye olurken kaydettiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının bilgilerinize ulaşması ve değiştirmesi mümkün değildir.