Yaşamın sanat olduğuna inanıyoruz. Sanatın yalnız sanat ürünleriyle sınırlanmadan yaşamımızın her alanında olabileceğini düşünüyoruz.
Giydiğiniz bir kıyafetin, üzerinizde taşıdığınız aksesuarın, hatta dostlarınız ya da kendiniz için aldığınız ufak bir hediyelik eşyanın bile bir sanat ürünü olabileceğini, yaşama güzellik katabileceğini hissederek çalışan ufak  bir ekibiz. Uzmanlık alanlarımız farklı, ortak noktamız üretmeyi seviyor olmamız.
Yaşama bu gözle bakarak tasarlıyor ve üretiyoruz.
İlham perilerini beklemiyor, sürekli çalışıyoruz. Hevesle ve heyecanla hep yeni işler yapmak istiyoruz.
Çalışmak yaratıcılığımızı besliyor, çalıştıkça daha yeni, daha güzel, daha çok fikir üretiyoruz.
Yaşam bizim için üretmek, bir şey üretirken aklımıza gelen yeni fikirleri denemek, sonra o fikirlerden yepyeni şeyler yaratmak, bunları paylaşmak ve mutlu olmak demek.
Bu şekilde çalışmak hayatımızı daha mutlu, daha doyumlu kılıyor.

İşbirliği yaptığımız sanatçı dostlarımız var. Onlarla birlikte çalışırken de aynı heyecanı duyuyoruz. Bu anlayışla güzellikler yaratan herkese saygı duyuyoruz.

Oda Sanat’ın Eski Datça’da başlayan ve Datça Liman’da devam eden öyküsü adım adım büyüyerek bugünlere böyle geldi. Hep heyecanla çalışarak, üreterek.
Bilenler bilir, Datça’da dükkậnımıza gelenlerin neredeyse tümünün ağzından aynı cümleler dökülür; “Ne kadar güzel bir dükkận bu, çok pozitif!”.
Dükkậnımıza gelemeyenler ya da özleyenler için burada elimizden geldiğinde size Oda Sanat’ı yaşatabilirsek ne mutlu bize!
Üretmeye devam ediyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.
Datça’ya da bekleriz.

Özgül Tuzcu
Datça

Begüm Göçer
Datça

Merve Üçkardeş
Web Sitesi Tasarım

Ersin Üçkardeş
Web Sitesi Yazılım