Lamante Elbise

Lamante elbise, bluz, pantolon, gömlek ve yelek gibi bir çok kategoride ürünler hazırlayan modanın yeni oyuncularından birisi. Özellikle Lamante 2020 koleksiyonu ile birçok farklı kategoride modaya yön verecek gibi duruyor.


Siyah ve beyazın eşsiz uyumunun sergilendiği Lamante elbise modelleri arasında kemerli, tüllü, yelekli, dökümlü, askılı ve uzun gibi farklı kombinler bulmak mümkün. Günlük kullanımın yanı sıra uzun elbise modellerinin şık ortamlarda da tercih edilebileceği koleksiyonun rahat tarzı kolay kullanım imkanı tanıyor. Bir çok aksesuar ile değerlendirilebilecek elbise çeşitleri için OdaSanat farklı kombinler sunmakta. Omuz detaylarında fark yaratacak özel elbiseler veya triko modeller mevsime göre değişik tercihler yapmanıza olanak sağlıyor.Gömlek elbiselerde öne çıkan tül detaylar oldukça rahat hareket imkanı sunan modellere şık dokunuşlar olarak belirgin fark yaratıyor. Beyaz tül ve siyah tül kumaşlarla desteklenen gömlek elbise modelleri yelek, kemer ve bant gibi detaylarla da desteklenmekte.Lamante deri elbiseler veya deri detayların eklendiği şık modeller arasında tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Kısa elbise veya uzun elbiseler için eklenen deri detaylar koleksiyona modern bir tarz katmakta.


Lamante Tulum modelleri ise elbise şıklığını ve rahat elbise modelleri arayanların kurtarıcısı olacak gibi görünüyor. Şalvar tarzı tulumlar ve elbiselerle benzer çizgilerin yakalandığı tulum koleksiyonu yine siyah ve beyaz ağırlıklı modellerle öne çıkıyor.


Lamante tekstil yarattığı bu orijinal koleksiyonu birçok aksesuar ile desteklerken günlük uzun ve kısa modeller ile hem rahat hem de şık olmak isteyen kadınların öncelikli tercihi olmayı hedefliyor. Fiyatları ile avantaj sağlarken ve online satın alma seçenekleri ile sizlere güvenli bir alışveriş imkanı sağlıyoruz.